• KOVO NA MÍRU
  • KOVO NA MÍRU
  • KOVO NA MÍRU
  • Kovo na míru
  • KOVO NA MÍRU
  • KOVO NA MÍRU

Služby Kovo na míru

Dáváme tvar Vašim nápadům.

Naše společnost poskytuje kompletní řešení v oblastech zpracování kovových materiálů.

Zaštiťujeme vše od dokumentace, výroby v kovovýrobnách až po výslednou montáž. 

Vy poptáte, my zrealizujeme. 


Nabízíme:

Rádi bychom Vám nabídli široké portfolio našich služeb. Vyrábíme na míru schodiště (požární, točité), zábradlí, ploty, přístřešky,vrata, poklopy, kryty a mnoho dalších výrobků. Dále zrealizujeme prezentační stojany, reklamní panely, kryty monitorů, klipsny, stojany na kola, stojany na tablety, chytré lavičky a informační kiosky. 

Provádíme svářečské práce a pozinkování. Výrobky dodáváme dle přání zákazníka včetně povrchových úprav (práškové, vypalovací laky, žárové nebo galvanické zinkování).

Svým klientům nabízíme servis od návrhu po realizaci – náš tým odborníků je Vám k dispozici i v oblasti poradenství a vyhotovení výkresové dokumentace. Jsme schopni zprostředkovat kompletní služby od obrábění až po montované haly, spolupracujeme s kovovýrobními společnostmi, které mají různé specializace. Vše vyřídíme za Vás v krátkém čase, stačí jedna poptávka a my Vám vybereme kovovýrobu na míru, dořešíme celkovou konstrukci, připravíme výkresovou dokumentaci a vyrobíme. Naší přidanou hodnotou je kontrola výrobků na místě u výrobce, případné reklamace a změny se řeší přímo u výrobce. Těšíme se na Vaši poptávku. Kovo na míru s.r.o.Rychlý kontakt

Václav Mašek
+420 704 447 514
vaclav.masek@kovonamiru.eu

Poptávka

* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poskytujeme kompletní řešení v oblastech zpracování kovových materiálů. Zajistíme vše od dokumentace, výroby v kovovýrobnách až po výslednou montáž.

Služby
Kontakt
Zpracování osobních údajů
Kontaktní informace

KOVO na míru s. r. o.
Přátelství 19, Praha – Uhříněves, 104 00