Reference - Kovo na míru

POS Digital
Dnes jsme se dostali ke kompletaci kiosků. Kiosky se nám líbí a je vidět jejich kvalitní provedení. Vše do sebe zapadá a sklo i obrazovka zapadly na místo, jak měly. Takže jsem nezaznamenali žádný problém. Díky za dobrou práci ;)

Ability Group s.r.o.
Děkujeme za dobře odvedenou práci a za to, že jste nám vyšli ve všem vstříc.

ELMET, spol. s r.o.
S firmou Kovo na míru, s.r.o. jsme velice spokojeni. Od začátku naší poptávky (ohýbání trubek) byla komunikace skvělá. Nebyl problém vyrobit vzorky a také sériová výroba proběhla přesně dle našich představ. Dokonce na základě poznatků nám bylo doporučeno zaměnit bezešvé trubky na trubky svařované což nám ušetřilo 1/3 nákladů. V Kovo na míru, s.r.o. se ani nezalekli našeho požadavku na slabostěnné trubky, jiné firmy nás preventivně odmítli s tím, že toto ohýbání bude problematické. Osobně mohu Kovo na míru, s.r.o. určitě doporučit.

Jaroslav Drobný, Praha 7
Firma Kovo na míru, s. r. o. pro nás navrhla a vyrobila jednu nástěnnou a jednu samostatně stojící venkovní informační vitrínu. V obou případech se jednalo o zakázkovou výrobu. Oceňujeme především profesionální přístup firmy - od prvního setkání nad ideovým záměrem, až po finální instalaci vyrobených vitrín. Kvalita zboží je na maximální úrovni i přes to, že naše cenové možnosti byly limitující. Obě vitríny byly dodány v termínu, doposud nám dobře slouží a jsme přesvědčeni, že tomu tak bude i nadále. 

 

Oceňuji profesionální přístup, orientaci na trhu a výslednou práci.

Lucie SedleckáRychlý kontakt

Václav Mašek
+420 704 447 514
vaclav.masek@kovonamiru.eu

Poptávka

* Hvězdičkou označené položky jsou povinné
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Poskytujeme kompletní řešení v oblastech zpracování kovových materiálů. Zajistíme vše od dokumentace, výroby v kovovýrobnách až po výslednou montáž.

Služby
Kontakt
Zpracování osobních údajů
Kontaktní informace

KOVO na míru s. r. o.
Přátelství 19, Praha – Uhříněves, 104 00